KONST / Litografier / Litografier 17188026
nr 1718 8026
Stig Fyring
(1934-2015), Sverige
Litografier, 2 st, Signerad, numrerad 59/190. Bildmått: 19x55cm, yttermått inklusive ram: 33x68cm
Stig Fyring, svensk bildkonstnär född 1934, död 2015.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 18:14:31
300 kr
400 kr