KONST / Litografier / Litografier 4892507
nr 489 2507
Litografier
Portfölj 'Nordens ljus', nr 42, fem litografier, samtliga signerade. (Jordi Arkö, Hans Hamngren, Nils Kölare, Philip von Schantz, Ulf Wahlberg)
Utrop:
300 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 8 oktober 2007
500 kr
ledande budet*
850 kr
1.200 kr