KONST / Litografier / Litografier 17262007
nr 1726 2007
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
Litografier, 2 st, Signerade, Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 33x49,34x47 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 september 2025
kl 18:17:29
100 kr
150 kr
22 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa