KONST / Litografier / Litografier 12308018

nr 1230 8018

Litografier

9 st, Lennart Ek, Stockholmsmotiv, signerad. Bladets mått: 41x51 ca

Utrop:

800 kr

Såld:

250 kr

måndag 21 januari 2019
kl 20:11:00

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm