KONST / Litografier / Litografier 12308018

nr 1230 8018

Litografier

9 st, Lennart Ek, Stockholmsmotiv, signerad. Bladets mått: 41x51 ca

Utrop:

800 kr

Såld:

250 kr

måndag 21 januari 2019
kl 20:11:00

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 900 kr
  Göteborg 900 kr
  Helsingfors 900 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm