KONST / Litografier / Litografier 16306074
nr 1630 6074
Litografier
2 st, kartor, Äppelviken och Sundbyberg. Ej signerade. Bladets mått: 60x86 cm, yttermått inklusive ram: 75x101 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 juli 2024
kl 18:34:17
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)