KONST / Litografier / Litografier 9377042
nr 937 7042
Harry Kampf
(1926-1989), Sverige
Litografier, 10 st. Harry Kampf, Stockholmsmotiv. numrerade och signerade, motivet: 45x36
Harry Kampf, svensk fotograf, född 1926, död 1989.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 januari 2015
kl 18:25:36
15/1 10:34:40
26 jan
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv