KONST / Litografier / Litografier 14235033
nr 1423 5033
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Litografier, 6 st, Signerade, 200-upplaga, oramade lösa blad, bladets mått: 63x44 ca
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:57:12
4/10 20:28:21
4/10 20:29:05