KONST / Litografier / Litografier 16737024
nr 1673 7024
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Litografier, 2 st, Signerad, yttermått inklusive ram: 57x75 cm
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 januari 2025
kl 20:39:56
300 kr
350 kr