KONST / Litografier / Litografier 12612343
nr 1261 2343
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Litografier, 6 st, Lösa Blad, Signerade, bladets mått: 23x29 -74x53 cm
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Utrop:
600 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:33:14
Gerald Steffe
Läs mer om Gerald Steffe