KONST / Litografier / Litografier 16937025
nr 1693 7025
Litografier
5 st, eftertryck, diameter: 21 cm, yttermått inklusive ram: 26x19 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 april 2025
kl 19:35:38