KONST / Litografier / Litografier 16937025

nr 1693 7025

Litografier

5 st, eftertryck, diameter: 21 cm, yttermått inklusive ram: 26x19 cm. Ej signerad

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 april 2025
kl 19:35:38