KONST / Litografier / Litografier 17475301

nr 1747 5301

Litografier

2 st, D Sculp, kurtiserade par. Bildmått: 15x10 cm, yttermått inklusive ram: 30x25 cm. Signerad

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 8 december 2025
kl 19:37:53

7/12 21:24:02 1      Vinnande bud