ART / Lithographs / Litographs 8369026
nr 836 9026
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
4 pcs, Bengt Lindström (1925-2008), signerade i trycket, subject size: 30x25,
LITOGRAPHS, 4 st, Bengt Lindström (1925-2008), signerade i trycket, motivets mått: 30x25
Bengt Lindström, born 1925, dead 2008, Swedish painter and draughtsman.
1000
SEK 350
Monday July 15 2013
at 18:44:25
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
Bengt Lindström
Read more about Bengt Lindström