ART / Lithographs / Litographs 15837112
nr 1583 7112
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
2 pcs, Albert Johansson (1926-1998), Sweden. Oramade lösa blad. Signed, sheet: 62x75-59x74, lösa blad slitage.
LITOGRAPHS, 2 st, Oramade lösa blad. Signerad, bladets mått: 62x75-59x74
Condition: lösa blad slitage
Albert Johansson, Swedish born 1926, dead 1998.
600
SEK 250
Monday December 4 2023
at 20:40:57
100 kr
150 kr
200 kr