KONST / Litografier / Litografier 13713432
nr 1371 3432
Litografier
3 st, 1800-tal, Kj-ramar, ramens innermått: 30xca. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:01:07
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)