KONST / Litografier / Litografier 13337023
nr 1333 7023
Litografier
6 st, 1800-tal, bland annat Åbo & Nylands skär. Ej signerad. Motivet: 12x17 ca
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 juni 2020
kl 19:19:44
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr