KONST / Litografier / Litografi 14099073

nr 1409 9073

Yngve Svedlund

(f. 1925), Sverige

Litografi, "Slussen". Signerad, numrerad 18/100, daterad -87. Motivet: 45x55, yttermått inklusive ram: 52x72 cm

Utrop:

100 kr - 600 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 19:56:56

Yngve Svedlund

Läs mer om Yngve Svedlund