KONST / Litografier / Litografi 8747313
nr 874 7313
Yngve Gamlin
(1926-1995), Sverige
Litografi, Yngve Gamlin (1926-1995), Collage Hist. museet' sign. 34/ 100, 36x89
måndag 10 februari 2014
kl 18:44:54
Yngve Gamlin
Läs mer om Yngve Gamlin