KONST / Litografier / Litografi 13988253

nr 1398 8253

Wolfgang Gäfgen

(f. 1936), Tyskland

Litografi, Wolfgang Gäfgen (f. 1936), Tyskland. Signerad, numrerad 17/50, oramat löst blad, 70x100 cm

Wolfgang Gäfgen, tysk bildkonstnär född 1936.

Utrop:

100 kr - 300 kr

måndag 24 maj 2021
kl 18:04:53

Wolfgang Gäfgen

Läs mer om Wolfgang Gäfgen