KONST / Litografier / Litografi 13249280
nr 1324 9280
Wolfgang Gäfgen
(f. 1936), Tyskland
Litografi, Komposition. Signerad, numrerad 11/50, oramat löst blad, 70x100 cm
Wolfgang Gäfgen, tysk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 maj 2020
kl 19:34:23
30/4 10:17:55