ART / Lithographs / Litograph 9917285
nr 991 7285
LITOGRAPH
Tom Moore (b. 1961), 466/490, Elvis Presley, signed, subject size: 87x69,
Tom Moore (f. 1961), 466/490, Elvis Presley, signerad, motivets mått: 87x69
1500
SEK 450
Monday November 2 2015
at 20:44:06
300 kr
400 kr