KONST / Litografier / Litografi 14454236

nr 1445 4236

Timo Solin

(f. 1947), Sverige

Litografi, Signerad, numrerad 20/65, daterad 82. Bildmått: 30x39, yttermått inklusive ram: 40x49 cm

Timo Solin, svensk skulptör och målare född i Tammerfors i Finland 1947.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 31 januari 2022
kl 19:22:20

Timo Solin

Läs mer om Timo Solin