KONST / Litografier / Litografi 14997505
nr 1499 7505
Litografi
Stockholmsutställningen 1897, ej signerad. Bildmått: 5x15 cm, yttermått inklusive ram: 17x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:50:11
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr