KONST / Litografier / Litografi 12868166
nr 1286 8166
Stig Jonzon
(1913-1987), Sverige
Litografi, 5 st, Signerad. Motivet: 21x29cm
Stig Jonzon, född 1913 på Öland, död 1987, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:39:35
4/11 01:33:23
Stig Jonzon
Läs mer om Stig Jonzon