KONST / Litografier / Litografi 12422012

nr 1242 2012

Litografi

Sigurd Winge (1909-1970), 63/100, figurscen. Signerad, daterad -57. Motivet: 38x50

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:35:34

  • Tema
  • 18 mar