KONST / Litografier / Litografi 11389217
nr 1138 9217
Litografi
signerad Stig Lindberg, porträtt, motivet: 44x54
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 18:33:32
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr