KONST / Litografier / Litografi 5417605
nr 541 7605
Litografi
Signerad, Stig Borglind, "Morkulla", 22x16
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 september 2008
kl 16:21:51
350 kr
200 kr
300 kr
400 kr
450 kr