KONST / Litografier / Litografi 4308320

nr 430 8320

Litografi

signerad. "Rodeoryttare med priser" 27/300, 60x80

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 september 2006
kl 16:30:44

25/9 13:01:17 1      Vinnande bud