KONST / Litografier / Litografi 5577636
nr 557 7636
Litografi
signerad Matta, 27/106, abstrakt komposition, 66x87
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 8 december 2008
kl 18:55:26
300 kr
550 kr
600 kr
750 kr
800 kr