KONST / Litografier / Litografi 7748204
nr 774 8204
Litografi
Signerad, 45/320, igelkottar, 25x35
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 augusti 2012
kl 18:38:12
100 kr
200 kr
200 kr
Litografi
nr 774 8204
Litografi
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 250 kr |
måndag 27 augusti 2012 |