KONST / Litografier / Litografi 2895685
nr 289 5685
Litografi
sign. Hjalmar Strååt 44/100, 36x50
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 december 2003
1/12 09:53:49
Signe Persson-Melin (f. 1925)