KONST / Litografier / Litografi 8703447
nr 870 3447
Rune Jansson
(1918-2014), Sverige
Litografi, Rune Jansson, Kustband, signerad. 1974, 31/ 160, motivet: 38x48
Rune Jansson, svensk bildkonstnär född 1918, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 januari 2014
kl 19:52:09
17/1 11:17:52