KONST / Litografier / Litografi 13524462
nr 1352 4462
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 6/310, "Lågvatten", 38x26 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:40:48
5/10 18:22:07
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson