KONST / Litografier / Litografi 14718310
nr 1471 8310
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad ap. Bildmått: 38x30, yttermått inklusive ram: 62x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:43:36
28/5 15:09:37
100 kr
30/5 16:42:00
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson