KONST / Litografier / Litografi 13292463
nr 1329 2463
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, PT. Signerad. Motivet: 39x25cm
Utrop:
500 kr
måndag 25 maj 2020
kl 18:11:12
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson