KONST / Litografier / Litografi 14342166
nr 1434 2166
Litografi
Renoir, efter. Signerad i plåten. Flicka i halmhatt, Bildmått: 32x24, yttermått inklusive ram: 49x41 cm. Ej signerad
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:29:50
26/11 17:27:26
300 kr
29/11 18:24:51