KONST / Litografier / Litografi 15664507

nr 1566 4507

Ragnar Person

(1905-1993), Sverige

Litografi, Figurkomposition, monogramsignerad, HC-upplaga (hors de commerce). Bildmått: 20x25 cm, yttermått inklusive ram: 48x45 cm

Ragnar Person, svensk målare född 1905, död 1993.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 september 2023
kl 18:03:05

Ragnar Person

Läs mer om Ragnar Person