KONST / Litografier / Litografi 12308080

nr 1230 8080

Litografi

R Eriksson. Signerad, daterad 63, Bastugatan. Motivet: 20x29

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 21 januari 2019
kl 18:58:59

15/1 20:28:01 1      100 kr
21/1 11:52:34 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm