KONST / Litografier / Litografi 13977117

nr 1397 7117

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Litografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Signerad ej numrerad. Motivet: 41x28, yttermått inklusive ram: 62x47 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:35:58

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl