KONST / Litografier / Litografi 15837100
nr 1583 7100
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Ej signerad. Bildmått: 21x29 cm, yttermått inklusive ram: 35x43 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 december 2023
kl 19:22:48
2/12 16:53:12