ART / Lithographs / Litograph 9488374
nr 948 8374
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (b. 1934), Provtryck, med dedikation, utkast till 'Herr Jakob Smith', bladets mått: 45x62,
LITOGRAPH, Peter Dahl (f. 1934), Provtryck, med dedikation, utkast till 'Herr Jakob Smith', bladets mått: 45x62
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
1000
SEK 350
Monday Mars 16 2015
at 18:12:18
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
300 kr
Peter Dahl (f. 1934)