KONST / Litografier / Litografi 12497121

nr 1249 7121

Otto Goetze

(1868-1931), Tyskland

Litografi, Otto Goetze (1868-1931), Tyskland. Kvinna med skulptur, Signerad, 25x19

Otto Goetze, tysk bildkonstnär född 1868, död 1931.

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 20:16:42)
Uppdatera
Visning

lördag 20/4, söndag 21/4 och måndag 22/4. Ingen visning fredag 19/4

Auktionen
avslutas:

måndag 22 april kl 18:47:28

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Otto Goetze

Läs mer om Otto Goetze