KONST / Litografier / Litografi 12804563
nr 1280 4563
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Litografi, "Två Kvinnor", 20-upplaga. Signerad. Motivet: 47x63 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 19:35:32
6/10 20:22:44
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström