KONST / Litografier / Litografi 14299499
nr 1429 9499
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 71/360. Bildmått: 43x54, yttermått inklusive ram: 59x68 cm
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:02:02
500 kr
600 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund