KONST / Litografier / Litografi 8124538

nr 812 4538

Olle Nyman

(1909-1999), Sverige

Litografi, Olle Nyman (1909-1999), 256/460, signerad, motivets mått: 23x22

Utrop:

500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 4 mars 2013
kl 20:21:18

Olle Nyman

Läs mer om Olle Nyman