KONST / Litografier / Litografi 12422092

nr 1242 2092

Ola Billgren

(1940-2001), Sverige

Litografi, Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, daterad -71, EA-upplaga. Motivet: 28x37

Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:39:12

  • Tema
  • 18 mar

Ola Billgren

Läs mer om Ola Billgren