KONST / Litografier / Litografi 14609399
nr 1460 9399
Litografi
Oidentifierad konstnär. "Snödroppar". Signerad Natascha, daterad 1956. Bildmått: 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 62x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:25:57
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
800 kr
900 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr