KONST / Litografier / Litografi 13591021

nr 1359 1021

Litografi

Oidentifierad konstnär. Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 83x39 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 9 november 2020
kl 20:11:19

3/11 17:12:48 1      100 kr
7/11 15:26:51 2      Vinnande bud