KONST / Litografier / Litografi 13669368
nr 1366 9368
Litografi
Oidentifierad konstnär. Ryssland. Signerad, numrerad 18/30. Motivet: 35x28 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 december 2020
kl 18:33:14
300 kr
400 kr