KONST / Litografier / Litografi 11528177

nr 1152 8177

Litografi

Oidentifierad konstnär, otydligt signerad, kvinnofigur, bladets mått: 77x53

Utrop:

1.000 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 december 2017
kl 19:05:35

11/12 19:00:01 1      Vinnande bud