KONST / Litografier / Litografi 14762013
nr 1476 2013
Litografi
Oidentifierad konstnär. "Le repos des modeles". Signerad Matton, Paris. Signerad. Bildmått: 21x21cm, yttermått inklusive ram: 49x44cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:27:13
300 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)